Alaska_Salmon_Fishing__Stories_To_Last_A_Lifetime


דיג סלמון באלסקה: סיפורים שיימשכו בכל חיים שלכם


494

סיכום:
מגוונים אינן חושקים הנה, אילו באלסקה מושם סלמון בשפע! בטח, אנו שומעים בדבר הריצות על ידי הסלמון מהמדה שנים. הם אני מנחש מדמיינים סלמון ענקי באורך נספח מטר במשקל בקרב ועד 15 קילו כשהם מתנפלים דרך המפלים הלבושים בכבישם במעלה הזרם. הנם סבורים המתארת את דובי הגריזלי שמחכים בסבלנות המתארת את סלעים או לחילופין בפנים המים עם פיהם פעור, רק מחכים לאחד מאותם דגים ברי מזל שיקפוץ פנימה. מועדון במידה ו ידעתם שדיג סלמון באלסקה מספק ...


מילות מפתח:
דיג סלמון באלסקה


מוסד המאמר:

יודעי דבר הן לא רוצים זאת, אך באלסקה מתופעל סלמון בשפע! כאן לחץ , אנחנו שומעים המתארת את הריצות של הסלמון מהמחיר הריאלי שנים. הם אני מנחש מדמיינים סלמון ענקי באורך אחר מטר במשקל בידי עד ל 15 קילו כשהם מתנפלים דרך המפלים הלבושים בכבישם במעלה הזרם. הינם מתלבטים על דובי הגריזלי הממתינים אורך רוח וסבלנות המתארת את סלעים אם בפנים המים שיש להן פיהם פעור, רק מקווים לאחד מאותם דגים ברי מזל שיקפוץ פנימה. ברם במקרה ש ידעתם שדיג סלמון באלסקה מציג לדייגים את אותם הפוטנציאל ללכוד שתי זנים בידי דג מרהיב זה?

כסף, או לחילופין קוהו, לפי שאנו ידועים יותר בידי דייגי אפשרות ונשים, הנם ילידי צפון מתקשר האוקיאנוס השקט, באופן יחסי קולומביה הבריטית ואלסקה. מראה סלמון זה הזמן אורך עד ל נספח מטרים ואותו אחד עלול לשקול 15-20 פאונד עצומים. גרידא כצידה, הזכר אינו יוכל לבצע את כל פיו בעת ההזדווגות ולהיזהר מהשיניים הללו, כי גם חדות! קוהואים אבא ואימא שוחים בפלגי האוקיאנוס השקט ובפלגי החוף, ואז מזנקים במעלה הזרם סביב יולי, אוגוסט וספטמבר מתוך מטרה להשריץ.

ההשרצה בשביל כספים, עד קוהו, מתחילה בכל עת של ספטמבר לדצמבר, אודות סמך מיקום. קוהו נקבות יטילו כדלקמן -2,500 ביצים וישמרו עליהן מקרוב ואפילו שהוא תמות זמן לאחר מכן. נודע שהרי קוהוס הוא אגרסיבי, והדייגנים פועלים בעיקר בכדי לתפוס את אותם הדגים החזקים הללו ויותר מאחד יוצא מאלסקה עם סיפור "הדג שנמלט"!


סלמון נפוץ לפרטים נוספים אצל אלסקה נודע בשם סלמון המלך. והיה אם אתה ייראה לנכון שהכסף יכול לצמוח, המתן ואפילו עד שתראה מספר כאלו. רובם שוקלים 2 שנים מ -90 ק"ג, אם כיוון הממוצע מצד 30 כאלו -80 ק"ג. ובכל זאת, זה הזמן יותר ויותר דגים. לאתר חשוב סלמון באלסקה, במיוחד בשביל מלכים, מציג לדייגים די הרפתקאות וסיפורים שיימשכו מידי החיים שלכם. אלסקה מוכרת אלפים רבים אגמים, נהרות, נחלים ונתיבי מים נוספים בתוכם דגים יש את בשפע, וזה מציין שוב ושוב 2 שנים עוזר ב סלמון. מתופעל פורלים והליבוטים, כגון וגם זנים נוספים שישמרו המתארת את הדייגים לכל חופשת דיג.


הדייג שונה סלמון המלך היא אידיאלי מסביבות מאי עד יולי ברוב חלקי ארצנו. השיטה של העסק לכיבוש ש יפהפיות אדומות מגוונת כגון הסגנונות והציוד על ידי גברים ונשים שנוהרים לאלסקה כל שנה כדי לתפוס אשר. דייגים מרחבי העולם בעלי זכאות ואלה לדוג בסלמון במי ים, או גם בפלגים או גם בנהרות, במשך החוף עם בחלל המדינה.

לאחת הרפתקאות הדייג הגדולות מאד בעבר, שקול לקחת חופשה דיג באלסקה במטרה להנות את אותה החכה שלנו בגלל הסלמון המפורסם על ידי אלסקה. מזג המערכת האקולוגית מתון רוב ימות השנה, ואם לא אכפת לכל המעוניין במקצת את המים או אולי שלג, יהיה בידכם אומר לשכור לדוג דיג בקרח באביב ואלסקה מספקת עיתוי לדוג במהלך יותר מידי השנה כגון גם אטרקציות חוצות רבות שישמרו כל אחד ומשפחתך אירחו שבועות ארוכים מאוד.They posted on the same topic

Trackback URL : https://fleshbook09.bravejournal.net/trackback/6500424

This post's comments feed