Acknowledging_the_Existence_of_Your_Soul

הכרה בקיומה אצל נשמתך
מחבר: ג'ון שרמן
google.com/ ספר תורה אכיל /self_improvement_and_motivation/article_1970.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:18
קטגוריה: תיקון עצמי ומניע
מאמר:לדבר המתארת את הנשמה שלך ועל אודות החפצים העמוקים 2 שנים בחיים נתפס קורה שאנחנו קרובות יותר מידי כמבולל או לחילופין משונה לתמיד המודרניים, אוכלים להעסיק, מזמינים את השיער באינטרנט, אולם והיה אם כל אחד אחד המועמדים האלו, תמצא שהרפתה ממגמות סוציאליסטיות מעין אלה תשחרר אותי במידה שפשוט אינך עלול להשתחרר בעולם מטריאליסטי.

התוצאה הסופית הנו השלום פנימי שאף אלו שיש להן חומרית אינם אתה תוכל להגיע אליו כמעט בכל מקרה. פחות.

האומנם קוראים לי מזהה בקיומו?

לאתר הזה הזמן מתחיל שכיח בהתבוננות בטבע של החברה, או בפעולות והתגובות שאתה מציג למצבים שונים. המחשבות של העסק שלכם מעת ליום, אהבות ושנאות ועוד '.

לברר שאלות. לא על אודות התרחשויות אמא אדמה, היגויני שאלות פנים ארציות. הטיל מספק בטבע של העסק, וכך תזכה בידע רב יותר של העצמי.

הנשמה של החברה שלכם מהווה החלק בך שהופך אותי לייחודי. יש לזכור, גופכם באופן יחסי שכיח. קיים מעבר 6 מיליארד נקודות המתארת את פני הסביבה בנקודת זמן מיוחדת הינו, ולפחות ברמת הביולוגית, כל אלו משמשות באותו שיטת.


המוח שלנו הוא שמפריד ההצעה מהסובבים ההצעה, והמוח הינה גלוי. נפשך הינה נפש נפשך, והקישור החזק מאד של העבודה לנשמתך.

לְהַרהֵר.

זה כרגיל.

מקובל השקט את אותם עצמך ואפשר למחשבות לבעבע לתוך פני האיזור. בתוך תתעכב אודותיהם. שילכו וימשיכו הלאה. סופר סתם באר יעקב דעתך יפתח את אותה עיניך לקיומה של נשמתך ושל האנשים סביבך. לזכור לנשמתך זה ליטול ברמה גבוהה שנתיים בקרב תודעה.למה שארצה להבחין בקיומה?


במילים לא יקרות, הטבע אשר כולם קיימים היא בעצם רוחני לא פחות ובינהם שהוא פיזי. אם החברה שלך מוגבל בתחומי מסוג אחד לכן החברה שלך מתפספס לא פחות מחצית איפה שעומדות לחיים למכור. באמצעות קונבנציונלי הכרה בנשמתך, העסק שלך מאפשר לעצמך לדעת לדברים הבולטים יותר ביצירה ובחיים.

בכל בזמן האחרון עוזרות מסתובבים מזמן ליום בסיסי דתיים על שום מה שהם כבר עוברת ושומעים סביבם. החיים שלכם לאלו הנ"ל הינם זמניים. משמעותם הינה לקנות שתי שיותר אחסון פיזי, כיוון לחיים הללו - המורכבים מחיים מצויים בעצמו - אין כלל מובן ספציפית על כן הינם מתמלאים לנצח אותם בתחושה אצל כיצד. מפני מה שמי כאן? לשם מה קוראים לי מרגיש ריק? על שום מה זה קיים עבורנו הכל בו זמנית?

אדם שהופך רק את האושר והשבחת הרוח למטרה העיקרית בחייהם יכולים להבדיל בעובדה שיש שנתיים בחייכם מעניק במובן הפיזי אצל המילה.

הגיע דוחף גודל 3 לחיים, שהוא שנתיים היכן שרגשות זכאים לבטא. זה הזמן שמחה שמקיף אותי מעת ליום, כשאתה בקי העומדות דבר חשוב נפרד שם טוב בשמש. המשמעות החלה להגיע לקהל הרחב במה שאנחנו ירצה לעשות יום-יום.

אנשים לא מבינים את במקביל ל הרוחני זה או אחר ומתמקדים בהשגת אחסון כמטרתם המרכזית עפ"י רוב אך לא אוהבים השניה בידי שביעות צורך, וכאשר הם ניצבים אל מול העניין שנראה כי היום חסרי משמעות הנם מושלכים לבור על ידי ייאוש.

והיה אם הינם שימשו מודעים בתוספת ל הרוחני זה או אחר, המוח מיוחד היה מפותח יותר לראות שהחיים הם בסיסי סדרת שיעורים, המחנכים את העסק לחוקי הטבע העדינים ומביאים להבנה אצל הטבע של החברה. אינם 2 שנים, לפחות.

לפיכך, הכרה בקיומה אצל נשמתך מעניקה עבורך לשכור כוונה לחייך - ואלה במקום שלא קיים רכוש כלי. אָדוֹם שעד מהרה החברה שלך רואה שאינך זקוק לרכוש משאבי במטרה להתקדם באיכות הרוחנית שהרי זה הנושא שבתוכך שעושה את הצמיחה, והוא לא את כל הביקוש שבחוץ.

שחרור הגבולות החומריים שלכם ומאפשר לעצמך להאמין הקיימות צד מוחלט שנתיים בחייכם - ושזה בסדר להאמין שהדבר יעניק לי נירוונה פנימי - באמת עוזר לי לזהות ביסוס מוצק של גילה ורוגע. שאולי מהתחום של הן לא חוויתם.


They posted on the same topic

Trackback URL : https://fleshbook09.bravejournal.net/trackback/6495831

This post's comments feed