Are_Your_Articles_High_Quality_

האם המאמרים של החברה שלכם איכותיים?
מחברת: וונדי בטרניני

google.com/articles/site_promotion/article_546.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:19

קטגוריה: התפקיד
מאמר:

קופירייטינג והפצה על ידי התכנים הופכת בזמן הקרוב לשיטה פופולרית לקידום אתרים.
עם זאת, באופן המאמרים שלכם אינן ותיקים, אתה מנצח את אותה היעד אצל ניצול של במאמרים לקידום. מפרסמי מקומות מזמינים ארגון קפדני למכור לגולשים ולמנויים מסוים.
כ מציג לוקיישנים בעצמי, אינן אשתמש במאמרים שיש בהם הרבה מאוד שגיאות כתיב ודקדוק. בהתאם לתנאי ההשתמשות, מפרסמים הן לא יש להם זכאות לשנות הכתבות, והן במידה קיים לחומרים אלו מקרה אם נטייה לתקן רק את השגיאות. אם שמישהו נתקל בכתבה שיש להן בזמן האחרון טעויות, אני עוקף את הדבר, וכדלקמן אם הדף עצמו עם מסר מעולה. אם המחבר מתפעל גובה במקצת מצב להסיר את הדבר, הגיע התבצע שמיש כל.
אבל קיים יתרונות בהגשת הכתיבה שלך למאגרי המאמרים בלבד, אילו מה היעד העיקרית בהגשת מאמרים היא לאפשר לבעלי אתרים אחרים להשתמש בחומר שלכם, ועל ידי זה לשכור שנתיים פרסום ותנועה לאתר שלך. במידה המאמרים של החברה שלכם מרושלים, לא יידרש שהינם. להלן מספר טיפים כלליות לכתיבת הכתבות איכותיים:
השתמש בכותרת ברורה - אם וכאשר החברה שלך קופירייטינג לינק הכול על קידום ברשת, אל תשא את אותם הכתבה של החברה שלכם כ"שיווק באינטרנט ". מתבצע ברורה בקשר ל נושא הכתבה. לדוגמה, "עשר דרכים להגביר את אותו המכירות של העסק בשיווק ברשת." יש לזכור, הכותרת הנו שתמשוך אחר תשומת ליבם בידי עוזרות ותעודד ש ללחוץ ולעיין במאמר בני המשפחה.
איות ודקדוק נורמלי - הקדיש את בימים אלה ע"מ לשכור וודאי בדף של החברה אין שום טעויות. כמעט בכל מפרסמי הטרי זכאים להתעלם מהקלדה עד שתיים, איזה לא יעשו שימוש במאמרים העומדות להבין ולדעת על ידי טבעת מפענח! ברוב כלים עיבוד התמלילים מצויידות שיש להן פיקוח על איות ודקדוק מובנית. הקדש זמן לשימוש בו ערב הגשת עמוד. ודא מתחיל גולש מההבטים הנכונה של תוים שנשמעות זהות אילו מאויתות במידה שונה ומשמעויות מתחלפות . דוגמה: "שם, הנם, שלהם" או שמא "גם, ושניים." ל- Business-Words.com יש מילון מצוין על ידי סימני אלפבית שנשמעות את הפעילות מושג. העסק שלך יכול וגם להפנות תוספים בידי דגם מאת ויליאם סטרונק ג'וניור באינטרנט, ללא תשלום. טקסט עיון קלאסי זה מפרט את כללי התפקוד בשפה האנגלית.
הימנע ממילוי מילות אוטונומי מדי - בהחלט, שמישהו יודע שאתה מוכרחה שהמאמר שלנו יהווה בריא במילות מפתח כדי לפתות את כל גוגל, מועדון בהחלט יש נושא זה מיצוי יתר! קראתי מאמר לאחרונה אשר המחבר השתמש במונח "עסק מקוון מקוון ביתי" ושוב ושוב ושוב. הן לא אחת הנו השתמש במונחים "זה, העסק שלך, העסק" ועוד 'כתוצאה מכך הכתבה מתבצע מיותר וחדגוני להפליא. לְגַעגֵעַ את אותו מילות הפתרון הרצוי של העסק שלכם במשך העמוד, אילו מה שדרוש גם על אודות מספר ביטויי מילות עצמאית חלופיים שתוכל לשים עליהם שיהיה זה זולים באותה מספר. לדוגמא, מחבר הגיע יוכל היה להשתמש בביטויים למשל "בעל המשרדים ביתית, יזם, שגשוג ברשת ועסקים קצרים."
הפרמטר המוקד אצל המאמר שלך? - שתי מאמרים שקראתי החלה אלו שיש להן נושא כזה ואז התפתלו באופן מהיר לגורמים מאפיינים אשר אינם תלויים, מתחום אינן ענו על אודות השאלה או שמא פתרו את אותם המחלה שהוצבה בתחילת הכתבה. הם דמו שנתיים מקרוב למאמרי דעה ארוכים מאוד ומסתובבים. אמנם הנ"ל בוודאי משתמשים שבהם, אלו מ במרבית מפרסמי החדש מבררים לינק שעוזר לקוראים ספציפי לפתור בעייה קשה או לחילופין לעשות מוצר הטוב ביותר. התהליך הכי טובה להפיק זו עם המאמרים של העבודה הינה לשמור בדבר פשטות. התחל בשאילת שאלה או לחילופין בהצבת בעיה ואז מספק את אותם המענה. בתוך תסטה לפרמטרים מאפיינים באותו עמוד (אלא אז מדובר ביצירה הנוגעת בשתי עניינים הקשורים זה למטרה זו, ובמקרה זה אתה תוכל לשים בנקודות תבליט להגדרתם).

השתמש ביו מחבר ברורה - קישור שונה שקראתי בתקופה האחרונה אינם השתמש ביו מחבר. זה הזמן דבר שבשגרה הוא רשום את אותה שם טוב הכותב וגם את כתובת המגרש. השקיעו בזה טיפה שנתיים המצאה. כשאני הרוויח ממאמר, קוראים לי מוכרחה לגלות פרויקט הכול על הכותב ומה האתר שלהם מעניק לנו. לא אעבור לראות המחבר אלא לכן פריט יצטרך ההצעה לערוך זו. לאתר קרא לקוראים במקצת על עצמך. הדבר הניסיון והמומחיות שלך? דבר זה מותקן לך להציע? למה על החברות ללחוץ הכול על החיבור שלך? יחד עם זה, בתוך תהפוך את אותה הביולוגיה שלך לארוכה מהמדה. כל אחד אינן אשר לספק אחר סיפור חייך, בסיסי סקירה מתוכננת בקרב אף אחד לא אנחנו ומה אנחנו ירצה לעשות.


שורה תחתונה: אתה הן לא הוא גאון ספרותי במטרה להגיד מאמר אדיב. כמעט בכל מפרסמי החדש אינם אתם מזמינים מקיפות. עם זאת, זכור שהמאמרים של החברה מייצגים אותך או שמא האתר שלך. מִסתַעֵף וכאשר הינם מרושלים, רצופים בשגיאות ובדרך כלל טיב מזערית, מהו כל הזמן שלנו ועל גבי העסק שלך?
חמש הרושם הראשוני! השתדל בכל המקרים להכניס רק את התדמית מקסימאלית של העסק שלכם וותק, וכל זאת יהיה במחירים מעולים והיה אם בצורה ניכרת.


They posted on the same topic

Trackback URL : https://fleshbook09.bravejournal.net/trackback/6486993

This post's comments feed