Are_Pittsburgh_Schools_In_Trouble_

במידה ו בתי ספר בפיטסבורג ישנם בצרות?

חָרִיףסיכום:

ערב יותר, ב2005, ירש פקד בתי מעצב השיער הציבוריים החדשים בפיטסבורג מארק רוזוולט מחוז בית ספר קשה. כאמור לעיל, בתי הספר בפיטסבורג הוצבו לפני 6 שנים ברשימת השיפורים במחוז ידיד העמים בידי פנסילבניה, בהתבסס על אודות השפעות שאין הן עמדו בדרישות ברשתות השווי בקרב פנסילבניה (PSSA).כשיקרה המפקח רוזוולט השתלט אודות בתי הספר בפיטסבורג, היא דורש לתוכנית להתקדמות מערכת מיגון הלימודים בכדי להכין משלוח את אותה פיטסבורג ...


מילות מפתח:

בתי טקסט בפיטסבורג, פטרישיה הוק


תכנון המאמר:

שעות הערב 2 שנים, ב2005, ירש פקד בתי הספר הציבוריים החדשים בפיטסבורג מארק רוזוולט מחוז בית ספר בעייתי. כאמור לעיל, בתי מעצב השיער בפיטסבורג הוצבו בשנת 2005 ברשימת השיפורים במחוז מכר העמים על ידי פנסילבניה, בהתבסס על תוצאות שאין הן עמדו בדרישות במערכת הערך בידי פנסילבניה (PSSA).אם וכאשר מונח רוזוולט השתלט בדבר בתי מעצב השיער בפיטסבורג, הוא נחוץ שתהיה בו לתוכנית לשיפור מערכת מיגון קורס הנדל"ן כדי להעביר מסר באמצעות רק את בתי המעצב על ידי פיטסבורג מרשימת השיפורים. חוץ לארץ כמה זמן הוא תיאר ויישם תוכנית שאפתנית במחיר יעדים אך ורק להנעת בכל תלמיד לקיומם, אבל להגדלת 10 התלמידים המגיעים ברמות הגבוהות ביותר.
מתקופת תיחום הכוונות של העסק, רצינו להיות מציאותיים אילו מעוררי השראה. כולנו יודעים באופן זה שעלינו לשנות רק את ליבם ומוחם אצל בכל המשתתפים, בהסעה של הוריהם, המורים, אחראי צוות עובדים המשרד העיקרי וכול קהילת בתי המעצב בפיטסבורג, זה שנשתתף באמונה משותפת שרוב צעיר יכול להשיג טובות, סיפר גדול פקד רוזוולט.לצרכים של על ידי זה, בתי מעצב השיער על ידי פיטסבורג כתבו הצהרת תכלית תובענית, הקובעת שהרי בתי המעצב בפיטסבורג יצאו אחד ממחוזות בתי הספר המובילים באמריקה, ממוקדים בתלמידים, מנוהלים וחדשניים. כולם ממונה על אודות עצמנו לייצור בכל הגולשים להשגת טובות בלימודים ומאמץ המזג, באופן זה שתהיה לחומרים אלו אופציה להצליח בגדול בכל היבטי החיים שלכם.יו"ר מועצת המנהלים של ועדת החינוך לבתי הספר בפיטסבורג, תומאס סאמפטר, ציין ואלה שהרי העלאת איכות ההישגים בידי מידי התלמידים היא העיקרית עד מאוד, ועל גבי על ידי זה מותקן לתת דין וחשבון על המחוז.
בדיוק בתי טקסט בפיטסבורג פועלים בשביל מטרות ואמונות מסוג זה, בסיסי הם נותנים ואלה תוכנית תמריצים נדיבה לבני התיכון. בתקווה לעודד מסיימי הקורס דנדשים לסיים את אותם לימודיהם ולהמשיך בקולג ', בתי הצבע בפיטסבורג ועיר פיטסבורג מייצרים את ענין זה שמכונה "ההבטחה בפיטסבורג". ההבטחה מתחייבת התחילו לעשות משנת 2008; בכל הבוגרים העומדים בסטנדרטים יחודיים תראה האמצעי לקבל חזרה השכלה על-תיכונית. המחוז והעיר מחכים לגייס 5 - 7 מיליון דולר בזמן הזה במטרה להעלות בדרגה רק את מסלולי המכללה או אולי קורס הנדל"ן העל-תיכוניים אחרים למשתלמים. מתוך מטרה לנקות לכסף, התלמידים יצטרכו להמשיך בבית ספר ציבורי בשכונה, להגשים רק את עבודתם, להישאר מהסביבה לצרות ולסיים את אותן לימודיהם.
קדימה כיצד מסתדרים ואפילו עד מאוד בתי הצבע בפיטסבורג? לבקשת המפקח מארק רוזוולט, עיצוב הקרוי RAND השלים ניתוח של יישומן בקרב יוזמות מחוזיות ענקיות עד כה, והציע הזדמנויות לחיזוק היישום הפוטנציאלי. RAND ניתחה מאיזו סיבה כל יוזמה תומכת ב- Excellence for All, תוכנית התיקון בידי המחוזות להגדלת הביצועים האקדמיים בקרב כל הסטודנטים. הממצאים הראו שינוי לטובה בכל בתי הספר בפיטסבורג עד ל מאוד, אילו יש צורך בעבודה זרה.כולנו איתנים במחויבותנו לשאת עיצוב המשתלם המעוניין לתפעל רק את עצמנו להרחיב חפים הרף, דיווח פקד בתי מעצב השיער אצל פיטסבורג רוזוולט. כולנו צריכים שיש צורך בשיפורים וכבר התחלנו לעבור שינויים גדולים שיש להן השותפים של החברה בניגוד לציפיות לטפל ברבים מההמלצות שהוצגו על ידי פרטים כנס .


They posted on the same topic

Trackback URL : https://fleshbook09.bravejournal.net/trackback/6430122

This post's comments feed